Stavebníctvo
Ján Rabatin
Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- Obec
- Kaľava
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 359 182
Ján Rabatin
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 053 42 Kaľava
- Na trhu od
- 26. mája 2003
- IČO
- 40 359 182
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.33)
- Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Rabatin
Ján Rabatin – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kaľava. Podniká od 26. mája 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín“ (43.33). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad podlahárske práce, bkladačské a dlaždičské práce a montáž sadrokartónu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Rabatin
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 359 182
- Dátum vzniku
- 26. mája 2003
- Miesto podnikania
- 053 42 Kaľava
- Živnostenský register
- Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 810-11618
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.33)
- Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Rabatin zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Podlahárske práce
-
Bkladačské a dlaždičské práce
-
Montáž sadrokartónu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Rabatin?
Miesto podnikania je v obci 053 42 Kaľava.
Čím sa Ján Rabatin zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín“ (43.33). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: podlahárske práce; bkladačské a dlaždičské práce; montáž sadrokartónu.
Aké je IČO – Ján Rabatin?
IČO je 40 359 182.
Odkedy podniká Ján Rabatin?
Podnikanie začalo 26. mája 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.